r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nadchodzi Thunderbird 3.0

Strona główna Aktualności

Ukazała się druga alfa klienta poczty i grup dyskusyjnych Thunderbird 3.0, o nazwie kodowej Shredder.

Najważniejsze nowości w nowym wydaniu to przede wszystkim rozbudowanie opcji związanych z importem kopii ustawień protokołu SSL i portów z Outlook Express oraz poczty z Mail.app pod Mac OS X. Nowy Thunderbird szybciej wykonuje operacje usuwania i cofania, w przypadku kont IMAP, z kolei okno odpowiedzi pozwala na zaznaczenie tekstu, jedynie przy pomocy cytatu. Użytkowników Maka ucieszy z pewnością także integracja z książką adresową systemu, przy zachowaniu bardziej natywnego wyglądu. Prócz tego rozbudowano tryb autorski, dodając możliwość przypisania identyfikatorów poszczególnym elementom XUL, wprowadzono też kilka poprawek w podsystemie oceny poczty.

Druga Alpha Thunderbirda 3.0 dostępna jest w wersjach dla Windows, Linuksa i MacOS X, można ją pobrać ze strony twórców. Ostrzegamy, że jest to wersja niestabilna, przed instalacją zalecamy wykonać kopię zapasową katalogów z pocztą z poprzednich, stabilnych wersji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.