NapiProjekt 2.2.0.2399d

Strona główna Windows Multimedia Edycja i konwersja napisów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NapiProjekt to niewielka, ale niezwykle przydatna aplikacja do pobierania napisów do filmów. Dzięki niej błyskawicznie pobierzemy napisy do plików wideo zgromadzonych na komputerze, dopasujemy je do odpowiedniej wersji, a także odtwarzacza.

Wstępna konfiguracja odbywa się już na etapie instalacji. Użytkownik może wtedy wybrać, w jaki sposób ogląda filmy i z jakiego programu korzysta (np. AllPlayer, BestPlayer, Media Player Classic). Aplikacja dzięki temu wybiera najlepszy format napisów i będzie je pobierać tak, aby były zgodne z wykorzystywanym oprogramowaniem. Po zainstalowaniu NapiProjekt jest dostępny z poziomu systemowego zasobnika, umożliwia pobieranie napisów do pojedynczego pliku, jak i wielu filmów jednocześnie. Aplikacja jest w stanie ściągać także oryginalne okładki.

Program korzysta z internetowych baz filmów i rozpoznaje napisy w formatach txt, srt, sub, sbt i dat. Zawiera moduł katalogu, w którym za sprawą paru kliknięć odnajdziemy napisy do interesującego nas pliku. NapiProjekt integruje się z menu kontekstowym, bazę napisów można więc przeszukać poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na plik z filmem i wybranie opcji „Znajdź i dopasuj napisy”. Oprócz tego program umożliwia sprawdzenie opisu filmu i parametrów wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

mały, szybki, nie obciąża systemu
Brak? No chyba, że wspomniana reklama.
ocena użytkownika
20.07.2016 16:12 • Recenzja do wersji 2.2.0.2399d

Niewielki program, w którym prawdę mówiąc nie ma co recenzować:). Głównym i jedynym zadaniem programy jest automatyczne pobieranie napisów do filmów. Program robi to rewelacyjnie. Baza napisów do filmów jest praktyczne codziennie aktualizowana przez producentów programu. Wiele nowych napisów dodają również sami użytkownicy programu.

Zaletą program jest również możliwość pobrania napisów w języku angielskim, co daje możliwości do korzystania przez użytkowników innych niż Polacy. Kolejna zaleta to możliwość ręcznego przeszukiwania bazy napisów, która jest co prawda ogromna, ale dobrze uporządkowana.

W sumie to nie znalazłem jakiś specjalnych wad czy problemów z tym programem, a reklama o której wspomina w swojej recenzji "spyware" nie jest jakimś dużym utrudnieniem. Kolejny program w liście ulubionych, który mogę polecić w 100%

szybkość działania, przyjazny interfejs
brak
ocena użytkownika
06.06.2016 19:29 • Recenzja do wersji 2.2.0.2399d

Najlepszy program do pobierania napisów. Program działa bezproblemowo, szybko wyszukuje aktualne napisy a w razie potrzeby zmienia odpowiednio nazwy starych. Plus za możliwość alternatywnego wyszukiwania i przeglądanie katalogu online w przeglądarce internetowej. Program godny polecenia.