Neostrada bez limitów?

Strona główna Aktualności

O autorze

Pisaliśmy

o alternatywnych dla neostrady tp usługach dostępu do Internetu bazujących na łączach TP S.A, które oferują Netia i GTS Energis. Usługi te wyróżniały w stosunku do neostrady nieco niższe ceny i brak limitów transferowych. Być może TP S.A. postanowiła podjąć rękawicę i walczyć z nową konkurencją.

Nieoficjalne informacje, które docierają do redakcji wskazują na to, iż prawdopodobnie od dziś TP S.A likwiduje limity transferowe jakimi obarczone są wszystkie warianty neostrady tp. Ponadto użytkownicy neostrady tp 128 mają mieć bezpłatnie podniesiony transfer do 256 kbit/s.

Informacji tych nie potwierdzają wprawdzie pracownicy TP S.A. ale niektórzy zaznaczają, że wprawdzie takiej informacji nie posiadają być może jednak posiadać będą w ciągu godziny. Jest więc szansa, że te korzystne informacje zostaną jeszcze dziś potwierdzone.


Aktualizacja, 14:45

Informacje zostały oficjalnie potwierdzone, limity zostają zniesione ze skutkiem natychmiastowym, potwierdziło się również doniesienie o zwiększeniu prędkości transferu neostrady 128 do 256 kbit/s (nastąpi to w ciągu miesiąca - w pierwszej kolejności u abonentów z kończącymi się okresami umów).

© dobreprogramy