Neostrada tp z pakietem ArcaVir System Protection 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Telekomunikacja Polska

wprowadziła oferty okresowe neostrady tp: megaInternet oraz dla Ciebie. Klienci, którzy skorzystają z nich w okresie od lipca do końca września, dodatkowo bezpłatnie otrzymają pakiet bezpieczeństwa ArcaVir System Protection 2007.

Każdy klient (nowy lub przedłużający kończącą się umowę promocyjną), który podpiszę umowę na neostradę tp w ofercie "megaInternet" lub "dla Ciebie" otrzyma płytę CD z pakietem oprogramowania ArcaVir System Protection 2007, wraz z licencją na aktualizację przez 36 miesięcy. W skład pakietu wchodzą moduły: antywirusowy, kontroli rodzicielskiej, antyspamowy, firewall i filtr http.

Oferta "dla Ciebie", umożliwia korzystanie z neostrady w opcji 512 kb/s przez cały rok za 28 zł przy umowie na 3 lata i 33 zł przy umowie dwuletniej. Po roku opłata wynosi odpowiednio 56 zł dla umowy trzyletniej i 66 zł dla umowy 24 miesięcznej. Zainteresowani neostradą w opcjach 1024, 2048 lub 6144 kb/s mogą skorzystać z oferty "megaInternet" (zniżki w pierwszych miesiącach umowy).

Obie oferty obowiązują do 31 stycznia 2008 r. Oplata aktywacyjna w obydwu przypadkach wynosi 12,20 zł. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

© dobreprogramy

Komentarze