NetWorx NetWorx 6.2.9

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetWorx to małe i dostępne w polskiej wersji językowej narzędzie umożliwiające monitorowanie ilości danych pobieranych i wysyłanych do Internetu.

Pomimo niewielkiej funkcjonalności program doskonale radzi sobie z gromadzeniem informacji nt. wielkości danych, które przy udziale naszego komputera wędrują po Sieci. NetWorx potrafi monitorować wszystkie połączenia sieciowe w systemie (dial-up, ISDN, ADSL, karty ethernetowe itp.), tworząc przy tym raporty obejmujące różne okresy czasu (raporty dzienne, tygodniowe, miesięczne, własne). Rezultaty pracy mogą zostać zapisane jako kopia zapasowa, bądź wyeksportowane do plików Excela, Worda, CSV lub zwykłego tekstu.

Ponadto wśród oferowanych opcji znaleźć można funkcję do ustalania limitów transferu, mierzenia przepustowości posiadanego łącza, Trace Route do ustalania drogi, po której poruszają się pakiety w Intenecie, a także NetStat do podglądu zasobów korzystających z połączenia sieciowego i Ping, która wysyła tzw. echa do wybranych komputerów w sieci.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Do pobrania z naszej bazy dostępna jest również ostatnia edycja bezpłatna programu oznaczona jako 5.5.5.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!