r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netscape z sercem Firefoksa

Strona główna Aktualności

Koncern America Online nie ma zamiaru poddać rynku przeglądarek internetowych. Niegdyś jeden z głównych graczy na rynku przeglądarek przygotowuje się do kontrofensywy i poszukuje chętnych do przeprowadzania betatestów swojego najnowszego produktu. Tym razem jednak Netscape nie będzie oparty na Mozilli, a na zyskującym coraz większą popularność Firefoksie.

Nowy Netscape ma być wyposażony w wiele nowości i rozbudowany interfejs, hybryda przeglądarki Netscape i Firefoksa ujrzy światło dzienne już 30 listopada, wtedy też zarejestrowani betatesterzy będą mogli rozpocząć testy. Wszystkich chętnych do testowania nowej aplikacji zapraszamy do rejestracji. Po wejściu na wskazaną stronę należy się zarejestrować, a później wprowadzić kod rejestracyjny (registration code): prototype1104.

Warto jednak wspomnieć, że koncern AOL "gra na dwa fronty" ponieważ równolegle przygotowuje AOL Browser oparty o Internet Explorera.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.