r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Next SKM - Twój rozkład jazdy 4.1

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

Next SKM - Twój rozkład jazdy to aplikacja dla osób podróżujących Szybką Koleją Miejską w Trójmieście, pozwalająca sprawdzić plan podróży oraz rozkład jazdy pociągów.

Galeria programu

Aplikacja nie jest typowym rozkładem jazdy, oferującym listę wszystkich dostępnych połączeń kolejowych w ramach trójmiejskiej SKM. Program pozwala bowiem użytkownikowi sprecyzować, które połączenia interesują go najbardziej i skupić się tylko na tych informacjach. To sprawia, że po zainstalowaniu aplikacji konieczna jest jej wstępne skonfigurowanie. Należy pobrać rozkład jazdy z serwera producenta programu, a następnie stworzyć listę interesujących użytkownika połączeń: od stacji do stacji. Tych połączeń można stworzyć kilka i będą one wyświetlane w osobnych kategoriach, widocznych u góry ekranu.

Po skonfigurowaniu aplikacji, na ekranie głównym będą się wyświetlały informacje o odjazdach pociągu z wybranej przez nas stacji do wskazanego miejsca docelowego. Program pokaże, ile czasu zostało do odjazdu pociągu, a im bliżej będzie do tego momentu, wtedy czcionka zmieni kolor na czerwoną. Rozkład wyświetli też nazwę linii, peron i tor, na który zawita pociąg, a także czas podróży do wskazanego miejsca. Osobna ikona, wyglądem przypominająca nieco zegarek, wskaże zaś tabelę z całą trasą wybranej linii, godzinami przyjazdu i odjazdu z każdego z przystanków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.