r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Next Toilet 1.13

Strona główna Android Podróże i transport Inne programy do podróżowania

Next Toilet powinien docenić każdy turysta i podróżny. Aplikacja posiada sporą i ciągle rozbudowywaną bazę toalet publicznych dla najpopularniejszych miast w kraju i na świecie.

Next Toilet bazując na naszej lokalizacji bądź też wpisanym adresie, wyświetla najbliższe toalety. Poza samą lokalizacją otrzymujemy informacje o poziomi czystości (ocena użytkowników) dostępności dla mężczyzn i kobiet, ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych czy też wymaganych opłatach.

r   e   k   l   a   m   a

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze godzin otwarcia oraz obecności pomieszczeń dla matek z dzieckiem. Bazę może rozbudowywać każdy użytkownik programu poprzez dodawania nowych punktów, bądź też zgłaszanie poprawek do już dostępnych. Punkty możemy wyszukiwać za pomocą mapy (jest też widoku ulicy z map Googla) oraz w formie listy.

Aplikacja dostępna jest za darmo, wyświetla widoczne, ale mało inwazyjne reklamy Najważniejszy element, czyli baza danych już teraz prezentuje się okazale, zwłaszcza w większych miastach naszego kraju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.