FindPark: znajdź najbliższy parking, który sprosta Twoim wymaganiom

Strona głównaFindPark: znajdź najbliższy parking, który sprosta Twoim wymaganiom
04.04.2017 21:07
FindPark: znajdź najbliższy parking, który sprosta Twoim wymaganiom

Podróż samochodem do nowego miejsca może wiązać się z wyzwaniami, na przykład jeśli mowa o znalezieniu parkingu blisko punktu docelowego. Zamiast błądzić po nieznanych nam ulicach, porównując ceny płatnych miejsc postojowych, można wspomóc się aplikacją FindPark.

bETxOycB

Baza parkingów nie jest nowością dla samochodowych nawigacji, ale w niektórych sytuacjach wygodniejsza może okazać się aplikacja w smartfonie. Zobaczmy, jakie możliwości oferuje FindPark – propozycja od NaviExpert dla użytkowników Androida, która ułatwi wyszukiwanie i porównywanie parkingów w Polsce.

W aplikacji znajdziemy bazę ponad 13 tys. parkingów w całym kraju, z których każdy uzupełniono o kluczowe informacje: liczbę miejsc, godziny otwarcia, ceny i dodatkowe dane, takie jak ograniczenia dla pojazdów z instalacją gazową czy rodzaj ochrony. Dowiemy się także, czy mamy do czynienia z parkingiem podziemnym, ale przede wszystkim – poznamy dokładny adres, a nierzadko również numer kontaktowy do obsługi. Dostępna jest też w części przypadków informacja odnośnie miejsc dla niepełnosprawnych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Szukać parkingów można dwa sposoby. Pierwszy to typowa wyszukiwarka, w której wprowadzimy informacje o miejscu, do którego planujemy podróż, a następnie w formie listy otrzymamy propozycje najbliższych parkingów. Druga metoda to ręczne przeglądanie mapy, na której zaznaczone są zarówno parkingi, jak i naszą aktualna pozycja, o ile wyraziliśmy zgodę na jej pobieranie z odbiornika GPS telefonu.

bETxOycD

Niezależnie od sposobu wyszukiwania miejsc, propozycje da się odfiltrować i to całkiem szczegółowo. Można więc na przykład ustalić, że interesują nas wyłącznie parkingi oddalone nie więcej niż 2km od miejsca docelowego. Kolejne kryteria to zadaszenie i obecność stróża, to, czy pierwsza godzina kosztuje nie więcej, niż 4zł, oraz czy będziemy mogli zapłacić kartą.

Kiedy zdecydujemy się wybrać któryś z parkingów, nie pozostaje nic innego jak dodać go do celu naszej podróży. Nie będzie to kłopotem, ponieważ FindPark umożliwia przesłanie adresu do aplikacji Google Mapy, w której możemy rozpocząć nawigację.

FindPark dla Androida pobierzecie z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETxOycN
Komentarze (6)
bETxOydz