reklama

Nokia rozpoczyna aktualizację do Windows Phone 7.8

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Nokia powiadomiła na blogu, że nadszedł czas na instalację systemu Windows Phone 7.8 na modelach, które nie doczekają się prezentowanego w październiku Windows Phone 8 — Lumia 510, 610, 710, 800 i 900. Wersja 7.8 systemu nie może równać się z najnowszą, ale pozwoli skorzystać posiadaczom starszych urządzeń z niektórych nowości.

Aktualizacja ta wprowadzi między innymi możliwość zmiany rozmiaru kafelków na ekranie domowym, więcej kolorów do wyboru czy obrazy z binga na ekran blokady, a także możliwość dzielenia połączenia internetowego, Nokia City Lens, Camera Extras, nowe możliwości przesyłania kontaktów i Play To — narzędzia do przesyłania multimediów z telefonu po DLNA.

W ciągu najbliższych trzech tygodni wszyscy posiadacze wymienionych wyżej Lumii powinno zobaczyć powiadomienie o dostępności aktualizacji (warto upewnić się, czy w ustawieniach mamy włączone powiadamianie o nowych wersjach systemu). Termin będzie zależał od operatora, ale Nokia zapewnia, że z operatorem czy bez, nikt nie zostanie w tyle. Wtedy trzeba podłączyć telefon do Zune na Windows lub Windows Phone dla Maków, który przeprowadzi nas przez instalację nowego oprogramowania.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić