r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Norton Save & Restore 2.0 PL

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oparty o rozwiązania Norton Ghost, program służący do łatwego tworzenia kopii zapasowych oraz szybkiego odtwarzania systemu po awarii, przeznaczony dla użytkowników domowych i małych firm. Norton Save & Restore daje możliwość archiwizacji danych - całego dysku, wybranych plików i folderów, czy nawet wybranego typu plików (np. dokumentów lub zdjęć). Dzięki dużej automatyzacji jest łatwy w obsłudze, a tworzenie przyrostowych kopii zapasowych pozwala na oszczędność czasu i miejsca na dysku. Pozwala też na szyfrowanie plików, co chroni przed dostępem do ich zawartości przez ewentualnych włamywaczy. W przypadku awarii bądź skasowania danych, Norton Save & Restore umożliwia odzyskiwanie danych (nawet w przypadku braku możliwości uruchomienia systemu operacyjnego).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 28.07.2010 17:14

Dla mnie lepszy i wygodniejszy jest płatny Ay Recovery, kiedyś został wrzucony na giveawayoftheday.com Jest skuteczny tym bardziej, że uruchamia się na samym starcie systemu dzięki czemu po każdej awarii łatwo przywrócić system.

  #3 05.01.2008 23:23

Wersja trial działa 30 dni i ma zablokowaną opcję klonowania dysku.

  #2 27.08.2007 16:32

jak zrobić cd recovery pod dosa? w tym programie nie znalazłem..czy to jest oddzielna płytka?

  #1 25.07.2007 11:47

Na czym polegają ograniczenia wersji trial? Ile czasu to działa? faktycznie da się zrobić kopię i ją przywrócić?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.