r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Notcho 1.1

Strona główna iOS Personalizacja Tapety i motywy

Aplikacja Notcho zawiera tapety, które możemy ustawić na ekranie iPhone’a – 5s lub nowszego, który działa pod kontrolą minimum iOS-a 11. Jednak skierowana jest przede wszystkim dla posiadaczy iPhone’a X, którym nie podoba się widok wcięcia na górze ekranu.

Tapety, które znalazły się w Notcho, posiadają czarny pasek na górze. Aplikacja Pozwala więc na „ukrycie” charakterystycznego wcięcia na wyświetlaczu nowego iPhone’a. Wcięcie zlewa się z czarnym kolorem górnej części tapety i przestaje być widoczne.

Ustawiona tapeta będzie widoczna wyłącznie na ekranie głównym i ekranie blokady. Aplikacja oferuje także możliwość edycji własnych zdjęć i nałożenie na nich czarnej góry. Dodawany jest także znak wody w górnym rogu. Można się go pozbyć płacąc jednorazowo 1,99 dolarów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Notcho: pozbądź się widoku szpetnej monobrwi z iPhone’a X za 2 dolary

38
09.11.2017  •  Mateusz Budzeń

Charakterystycznym elementem iPhone’a X jest wcięcie na górze ekranu, które pozwoliło na umieszczenie kamery TrueDepth. Zgryźliwi określają ten elementem monobrwią, dodając, że zauważalnie szpeci nowego smartfona Apple. Mogą oni ukryć monobrew, wystarczy odpowiednia aplikacja – Notcho z tapetami za jedyne dwa dolary. Apple chcąc wprowadzić funkcję rozpoznawania twarzy użytkownika Face ID, musiało pójść na pewne kompromisy konstrukcyjne. Ich efektem jest charakterystyczne wcięcie na górze wyświetlacza, które dzieli pasek statusu na dwie części. Jeśli nie możecie znieść widoku monobrwi,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.