NovaBACKUP 19.6.1118

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NovaBACKUP to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych plików i folderów zapisanych na komputerze z systemem operacyjnym Windows lub pamięci zewnętrznej USB czy też urządzeniach przenośnych.

Narzędzie jest wielofunkcyjne i bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z przygotowaniem back-upu poradzą sobie również mniej doświadczeni użytkownicy. NovaBACKUP pozwala na sporządzenie kopii zapasowej danych "ręcznie" lub zgodnie z ustalonym harmonogramem. Swoje pliki możemy zapisać nie tylko w wybranej ścieżce docelowej znajdującej się na naszym dysku twardym, ale również na urządzeniu zewnętrznym lub w chmurze (obsługiwane są takie usługi, jak: Dropbox, OneDrive, OneDrive for Business, Google Drive, iDriveSync, SkyDrive oraz SafeSync).

NovaBACKUP docenią z pewnością użytkownicy, którzy dysponują na przykład pokaźną biblioteką filmów. W takim wypadku utworzenie kopii zapasowej może zająć sporo czasu, dlatego też narzędzie pozwala na automatyczne wyłączenie komputera po zakończeniu wykonywania operacji związanej z przygotowaniem backupu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!