r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa Nokia 3310 – prosta, ładna i wytrzyma miesiąc na jednym ładowaniu

Strona główna AktualnościSPRZĘT

HMD najlepsze zostawiło na koniec swojej konferencji. Chodzi oczywiście o budzącą wielkie emocje Nokię 3310 w odświeżonej, przystosowanej do dzisiejszych wymogów odsłonie. Jedno jest pewne – nowa 3310 prezentuje się świetnie.

Dowiedzieliśmy się jednak o niej niewiele, choć informacje, którymi HMD podzieliło się już podczas dzisiejszej konferencji mogą wystarczyć, by nowa 3310 została sprzedana w milionach egzemplarzy: producent deklaruje miesiąc pracy na baterii (lub 22 godziny nieprzerwanej rozmowy) oraz dostępność Snake'a.

Nokia 3310 będzie dostępna w czterech wariantach kolorystycznych (granatowa i szara będą miały matowe wykończenie), zaś odświeżone wzornictwo i konstrukcja prezentują się bardzo atrakcyjnie. Jak wiadomo z wcześniejszych wycieków, odświeżona wersja ma być nieco lżejsza i smuklejsza niż oryginał.

r   e   k   l   a   m   a

Potwierdziły się także informacje o sporym kolorowym wyświetlaczu (2,4 cala) i kamerze (2 MP). O ile Nokia nie porwała dziś szczególnie swoimi smartfonami z Androidem, to w przypadku 3310, której została wyceniona na 49 euro, mowa o gwarantowanym sukcesie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.