r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa beta Ovi Suite ze sporymi zmianami

Strona główna Aktualności

Na łamach Nokia Betalabs pojawiła się właśnie wersja beta Ovi Suite 3.1.1 - pakietu do integracji telefonów Nokii z komputerami pracującymi pod kontrolą Windows. Jak twierdzą autorzy, wersja ta jest już bardzo bliska finalnej edycji.

Jest to spora aktualizacja, która wprowadza szereg nowości. Jedną z nich jest możliwość pobierania aplikacji bezpośrednio z widoku domowego i instalacji ich na podłączonym telefonie. Procedura została znacznie uproszczona, wystarczy kliknąć "Download and install" i aplikacja z Ovi Store trafia do smartfona.

Poprawiono też obsługę map. W ramach podglądu widać od razu, które z map zainstalowane są już w telefonie i co najważniejsze, można uruchomić pobieranie kilku map jednocześnie upraszczając cały proces. Ci, którzy próbowali przegrać na telefon kilka map większych krajów jednocześnie wiedzą, że dotychczas nie było to najlepsze doświadczenie - zostało ono znacznie poprawione.

r   e   k   l   a   m   a

Zmienił się też system aktualizacji Ovi Suite - nowe wersje będzie można instalować wygodniej niż dotychczas dzięki małym pakietom aktualizacyjnym, które instalowane będą przy minimalnej przerwie w pracy aplikacji. Pozwoli to także Nokii częściej niż dotychczas wydawać aktualizacje nowych wersji Ovi Suite.

Zarówno stabilną wersję Ovi Suite 3.1.0.91, jak udostępnioną właśnie betę 3.1.1.40 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Obsługa urządzeń mobilnych.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.