Messenger i Instagram ze znikającymi wiadomościami. Nowa opcja wkrótce

Messenger i Instagram ze znikającymi wiadomościami. Nowa opcja wkrótce

fot. Facebook
fot. Facebook
13.11.2020 18:31

Facebook eksperymentuje z nowymi sposobami komunikacji. Aplikacje Messenger i Instagram otrzymają nowy tryb znikających wiadomości.

To rozwiązanie (z ang. Vanish Mode) jest poszerzeniem funkcji znanej do tej pory z opcji "Tajna konwersacja" z Messengera, ale jest znacznie prostsze w użyciu. Nie trzeba tutaj w kilku krokach wybierać adresata i czasu po jakim wiadomość zniknie.

fot. Facebook
fot. Facebook

Po prostu przesuwamy palcem do góry w okienku rozmowy, którą aktywnie prowadzimy i już. Jeśli rozmówca zobaczy wiadomości, które mu zostawiliśmy, to chwilę po automatycznie znikną. Jeśli natomiast ktoś wykonał zrzut ekranu rozmowy, nadawca będzie o tym powiadomiony.

Z tej funkcji mogą skorzystać na razie użytkownicy Messengera w USA, ale wkrótce ma być ona udostępniona także w innych krajach. Także w późniejszym terminie zostanie ona wprowadzona do Instagrama.

W przypadku Instagrama trzeba będzie uprzednio wyrazić zgodę na integrację z Messengerem, aby skorzystać z jego funkcji w instagramowych czatach.

[frame]Messenger na Androida, Windowsa, a także Instagram na Androida oraz inne platformy są dostępne w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)