Nowa usługa transmisji danych TP S.A.

Strona główna Aktualności

O autorze

Telekomunikacja Polska udostępniła nową usługę dla firm - Ethernet VPN tp. Umożliwia ona transmisję danych o przepustowości łącza od 2Mb/s do 100Mb/s, realizowaną w technologii Ethernet. Wykorzystuje łącza miedziane lub światłowodowe zakończone złączem abonenckim typu Ethernet.

Oferta jest adresowana do dużych firm, które mają dużo oddziałów terenowych i wymagają szybkiej oraz bezpiecznej transmisji danych, łączą korporacyjne sieci LAN i potrzebują symetrycznego dostępu do internetu z gwarancją jakości usługi i wielkości pasma. Główne korzyści z korzystania z nowej usługi to bezpieczeństwo (przesyłane dane są w pełni odseparowane od Internetu), oszczędność, integracja usług na jednym łączu, prosty i przejrzysty sposób taryfikowania i niezawodność.

Rozwiązanie jest oferowane na terenie całego kraju. W ramach usługi Ethernet VPN tp Twoja Firma dostępne są następujące prędkości dostępu: 2, 20, 40 i 100 Mbit/s. Szczegółowe informacje na stronach TP S.A.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu