r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Gmail dla urządzeń mobilnych

Strona główna Aktualności

Od przeszło dwóch lat, Google udostępnia specjalną aplikację Java, oferującą dostęp do poczty Gmail za pomocą urządzeń mobilnych (komórek i PDA). Teraz, korporacja opublikowała kolejną, drugą, mobilną odsłonę serwisu.

Nowa wersja Gmaila zawiera szereg nowych funkcji i drobnych udogodnień. Przebudowano w niej mechanizm przetwarzania danych, poprawiono buforowanie po stronie klienta, również przewijanie stron powinno odbywać się płynniej, poprzez co nowy interfejs działa zdecydowanie szybciej i niezawodnie. Pojawiła się możliwość tworzenia wersji roboczych. Usprawniono też posługiwanie się skrótami klawiszowymi, szczególnie w przypadku urządzeń z klawiaturami typu QWERTY.

Prócz tego nowy Gmail, umożliwia zarządzanie kontami wielu usług jednocześnie i pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy nimi. Wspiera także w podstawowym zakresie tryb offline, przydatny w przypadku chwilowej utraty sygnału. Wszystkie wiadomości wychodzące są wówczas zapisywane w przeznaczonym do tego katalogu, po czym automatycznie wysyłane, wraz z momentem ponownego nawiązania połączenia.

Aby pobrać komórkowego klienta poczty GMail należy w telefonie wskazać adres m.google.com/mail. Aplikacja do prawidłowej pracy wymaga obsługi środowiska Java 2 Micro.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.