reklama

Nowy build Gadu-Gadu z filmami YouTube

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydana została nowa wersja testowa komunikatora Gadu-Gadu 8 oznaczona jako build 7218. Na liście niespełna 50 zmian, jakie zostały wprowadzone w tym wydaniu znaleźć można szereg modyfikacji usprawniających pracę aplikacji, zmiany kosmetyczne, a także całkiem nowe funkcje.

Jako najważniejsze zmiany w kompilacji 7218 wymienić należy debiutującą w tym wydaniu funkcję wyświetlania klipów z serwisu YouTube bezpośrednio w oknie rozmowy, tuż po odebraniu linka do niego. Ponadto pojawiła się funkcja rozmów konferencyjnych, dodawania i usuwania skórek przez użytkownika, wyświetlania treści nadchodzących wiadomości na pasku zadań, przyklejania okna listy kontaktów do brzegów ekranu i opcja dająca możliwość aktualizacji programu do nowej wersji (opcja Sprawdź aktualizację w menu GG).

Poprawiono również błędy zgłaszane przez użytkowników - m.in. usunięto problem z długim czasem ponownego łączenia się do serwera Gadu-Gadu, przyspieszono parsowanie emotikon, usprawniono zachowanie radia w przypadku chwilowej utraty połączenia z Internetem oraz zniwelowano błąd, który przy czyszczeniu listy opisów powodował rozłączenie komunikatora. Twórcy poczynili również kolejne kroki w kierunku zmniejszenia zapotrzebowania aplikacji na zasoby sprzętowe i systemowe. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie komunikatora.

Najnowszą wersję komunikatora Gadu-Gadu (beta) build 7281 można pobrać ze strony producenta. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama