r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy mBank wystartuje 4 czerwca

Strona główna Aktualności

mBank wiele lat temu zdobył ogromną popularność wśród osób ceniących sobie możliwość wykonywania operacji bankowych bez ruszania się z domu i zamierza walczyć o pozycję najbardziej przyjaznego pod tym względem banku w kraju. Bank powiadomił, że od 4 czerwca zapowiadana nowa wersja serwisu będzie dostępna dla wszystkich klientów. Wraz z jego premierą zmieni się sposób logowania.

Wszystkie nowości zapowiadane na stronie nowymBank.pl będą dostępne dla klientów już od wtorku. Przeprojektowany serwis transakcyjny ma przede wszystkim ułatwić zarządzanie kontem i kontrolowanie finansów. Jego twórcy zadbali więc nie tylko o nowoczesny wygląd strony, która będzie zachowywać się prawidłowo na każdym urządzeniu, ale także o wyszukiwarkę operacji (po kwocie, opisie tytule lub walucie) i czytelną reprezentację wydatków już zaksięgowanych i tych zaplanowanych, które jeszcze przed nami.

Ponadto, nowy mBank uruchomi przelewy na telefon i na Facebooka, podobnie jak umożliwia to między innymi Alior Sync. Ruszą też mOKAZJE, dzięki którym część wydanych na zakupy pieniędzy wróci na eKONTO lub izzyKONTO, jeśli zapłacimy kartą.

r   e   k   l   a   m   a

Po wejściu na stronę mBank.pl użytkownik będzie miał możliwość wyboru, czy chce skorzystać ze starego serwisu transakcyjnego, czy z nowego mBanku — jeszcze przez jakiś czas oba serwisy będą dostępne jednocześnie. Prawidłowe zalogowanie i wylogowanie z tego drugiego spowoduje, że okno wyboru już się nie pojawi. Co ważne, w nowym mBanku będzie można zmienić wykorzystywany do logowania identyfikator użytkownika.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.