Nowy projekt - będzie taniej?

Strona główna Aktualności

O autorze

Powstaje nowy projekt tańszego, wdzwanianego dostępu do Internetu. Nad przedsięwzięciem tym wspólnie pracują Portal o2.pl, Komunikator Tlen.pl, a także Energis Polska. Od połowy marca br. abonenci Telekomunikacji Polskiej będą mogli łączyć się z Internetem, płacąc mniej za połączenie z numerami z zakresu 0-20.

Każdy Internauta, który łączył się z siecią przez ogólnopolski numer dostępowy 0-20 może wykupić pakiety tańszych minut na połączenia z Internetem. Od wczoraj każdy kto podpisze odpowiednią umowę i połączy się z numerem 020 6067, czyli będzie abonentem TlenuDostęp, będzia mógł korzystać taniej niż dotychczas z zasobów sieci oraz usług dodatkowych oferowanych przez Portal o2.pl oraz Komunikator Tlen.pl

W zależności od rodzaju podpisanej umowy otrzymamy pakiet od 5 do 30 godzin miesięcznie za połączenie z Internetem. Ceny tychże pakietów będą oscylowały na granicy od 14 do 64 złotych miesięcznie, co ma się przyczynić do oszczędności w kwocie 122 złotych w porównaniu ze zwykłym połączeniem dial-up. Dla tych osób, które nie będa zdecydowane, który pakiet wybrać, przygotowano usługę TlenDostęp Plus. Umożliwić ma ona korzystanie z Internetu oraz jednosekundowe naliczanie bez żadnych dodatkowych opłat.

TlenDostęp-Pakiety jest usługą przeznaczoną wyłacznie dla abonamentów Telekomunikacji Polskiej i jest to oferta, która pozwala na tańszy, bezpośrednio wdzwaniany dostęp do zasobów ogólnoświatowej sieci.

© dobreprogramy
s