Nowy zarząd MKS

Strona główna Aktualności

O autorze

20 czerwca media obiegła informacja o problemach w firmie MKS Sp. z o. o., pojawiły się nawet spekulacje o możliwym schyłku firmy - legendy na polskim rynku zabezpieczeń.

Wg oświadczeń właścicieli zwolnienia pracowników i wydarzenia, o których pisaliśmy były następstwem restrukturyzacji firmy, która jest w dobrej formie i stale inwestuje w rozwój. Więcej informacji na temat stanowiska właścicieli oraz perspektyw rozwojowych MKS można uzyskać oglądając wywiad Sushi z mks.

Okazuje się, że zmiany rzeczywiście zaszły i to na najwyższym szczeblu, od lipca firmą kieruje nowy zarząd w składzie: Mateusz Sell - Prezes Zarządu oraz Anna Szczęsna-Sell - Wiceprezes Zarządu. Przedstawiciele firmy zapewnili nas, że sytuacja w firmie jest w pełni unormowana, a zarówno obecni jak i potencjalni klienci nie muszą się obawiać o kondycję przedsiębiorstwa oraz dalszy jego rozwój.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieOdcisk palca w dowodzie osobistym. Wszyscy będziemy brać przykład z Władimira Putina