Nuclear 0.4.3

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nuclear to otwarty program do słuchania muzyki z serwisów YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, z możliwością wysyłania informacji na konto na last.fm. W przyszłości będzie działać też obsługa usług Spotify i Deezer.

Nuclear nie przeszukuje dysku w poszukiwaniu plików z muzyką. Zamiast tego pozwala przeszukać serwisy z filmami i muzyką, a słuchane utwory zapisać na koncie last.fm. Przed wyszukiwaniem można wybrać miejsca, do których zajrzy.

Znalezione utwory pojawią się na liście. Z tego miejsca można dodać plik do kolejki pobierania, zbudować listę odtwarzania i tym podobne.

Program jest jeszcze w wersji testowej i mogą nie działać bardziej zaawansowane funkcje, jak pobieranie tekstu utworu czy znajdowanie powiązanych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!