r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

O&O DiskStat 2.0.396

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

O&O DiskStat to program, za pomocą którego przeanalizujemy zainstalowane w komputerze dyski twarde pod kątem tego, co zajmuje na nich najwięcej miejsca. W ten sposób łatwo zidentyfikujemy przesadnie duże foldery, co może pozwolić na usunięcie niepotrzebnych plików i zwiększenie wolnej przestrzeni dyskowej. Możemy także po prostu uzyskać większy obraz na temat tego, jak wykorzystywane są dyski twarde.

Galeria programu

Aplikacja posiada dwie wersje: 32-bitową i 64-bitową, tym samym pozwalając na wykorzystanie odpowiedniej wersji dla posiadanego systemu operacyjnego. Po wykonaniu analizy dysku lub partycji otrzymujemy możliwość przyjrzenia się danym w wersji graficznej za pomocą grafów i wykresów, które możemy w każdej chwili wygodnie przełączać. Pomimo braku polskiej wersji językowej, obsługa programu jest prosta i nie powinna przysparzać problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni, zaś na wykresach widoczny jest znak wodny. Dodatkowo analiza ograniczona jest do partycji systemowej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.