reklama

OSForensics 6.0.1003

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OSForensics to darmowy i profesjonalny program do zarządzania różnymi danymi przechowywanymi na dysku twardym. Przy użyciu aplikacji możemy wyszukiwać pliki i foldery, a także przeprowadzać dogłębną analizę danych. Nie zabrakło w nim niezbędnych funkcji do odzyskiwania utraconych plików.

Program charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, wyposażonym w ogromną ilość dostępnych funkcji i narzędzi, za pomocą których możemy wykonywać różne operacje na plikach. OSForensics posiada zaawansowaną wyszukiwarkę danych, która wyszukuje pliki szybciej i skuteczniej niż wbudowany w system Windows mechanizm wyszukiwania danych. Poza tym pozwala wyszukiwać dowolne pliki w określonych lokalizacjach, korzystając z dodatkowych kryteriów (rozmiar i atrybuty plików, data utworzenia i ostatniej modyfikacji)

Oprócz tego aplikacja pozwala tworzyć i porównywać sygnatury plików, pobierać najważniejsze informacje o podzespołach zamontowanych w komputerze (CPU, płyta główna, porty, napędy optyczne i dyski twarde, karty graficzna i muzyczna), obliczać i porównywać sumy kontrolne oraz tworzyć aktówki, czyli odpowiednie paczki zawierające różne dokumenty.

OSForensics służy również do odzyskiwania utraconych danych w wyniku awarii systemu lub ataku groźnego wirusa. Posiada narzędzia umożliwiające przeglądanie wszystkich ostatnio wykonanych czynności przez użytkownika w systemie - lista otwieranych dokumentów czy historia przeglądanych stron internetowych. Użytkownicy korzystający z tego oprogramowania, mogą tworzyć i montować wirtualne napędy. Odzyskiwać hasła zapisane w pamięci podręcznej przeglądarki internetowej, przeglądać i wyszukiwać wpisy w rejestrze systemowym, a także przeglądać oraz modyfikować pliki tekstowe, heksowe i binarne.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 07.07.2017 20:10

"OSForensics to darmowy i profesjonalny program do zarządzania różnymi danymi przechowywanymi na dysku twardym." - czy autor tych słów widział kiedkolwiek w działaniu ten pakiet? o.O Bo to co napisał ma się nijak do tego, do czego służy ten soft. A służy to odkrywania tego, co chciał ukryć użytkownik ;) To pakiet śledczy a nie do zarządzania danymi. Pakiet do wykrywania plików usuniętych, ukrytych, zajmowania się hasłami i zaszyfrowanymi plikami, itp. Pakiet narzędzi śledczych a nie do zarządzania danymi.

  #2 03.10.2012 20:41

A może byłoby warto napisać o ograniczeniach, w stosunku do wersji płatnej..? Bo w opisie redakcji nie widzę o tym ani słowa. A te ograniczenia sprawiają, że wersja darmowa powinna się właściwie nazywać "DEMO"...

Mai7777   1 #1 08.07.2012 17:54

Kolejny wynalazek ?

reklama