reklama

OUYA w rękach deweloperów po 28 grudnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Powoli kończy się testowanie jednego z najnowszych prototypów opartej na Androdzie konsolki OUYA, której zamysł podziałał na wyobraźnię tysięcy osób. Twórcy uzbierali od fanów nowinek technicznych ponad 8,5 miliona dolarów na przygotowanie niewielkiego, ale wypełnionego po brzegi możliwościami pudełka. Wiadomo kiedy pierwsze sztuki urządzenia w namacalnej formie trafią do deweloperów — wysyłka planowana jest na 28 grudnia.

Nie chodzi jeszcze o w pełni ukończony produkt, ale to, co dostaną twórcy gier oraz oprogramowania wystarczy im, aby upewnili się, że ich aplikacje będą odpowiednio działały na OUYA w chwili pojawienia się konsoli na rynku. W parze ze stylową „kostką” otrzymają naturalnie również pada, a w momencie położenia rąk na urządzeniu gotowy ma być także już pakiet narzędzi OUYA Development Kit. Nie każdy może za darmo uzyskać zestaw testowy, ale w ramach akcji konkursowej jest wciąż taka szansa — wystarczy tylko krótko opisać pomysł na własną grę.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić