Ocster Backup Ocster Backup

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Ocster Backup to darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające wygodne archiwizowanie zgromadzonych na dysku danych. Dodatkowo użytkownik może ten proces zautomatyzować, dzięki wbudowanej w programie opcji harmonogramu zadań.

Aplikacja jest doskonałym przykładem rozwiązania funkcjonalnego, ale pozbawionego wszelakich zbędnych wodotrysków. Oferuje ona zestaw narzędzi, pozwalających łatwo tworzyć proste kopie zapasowe wskazanych przez nas danych, a w razie potrzeby również przywrócić na dysk wszystkie skopiowane wcześniej pliki. Ocster Backup działa w oparciu o specjalne kreatory, które krok po kroku prowadzą użytkownika przez każdą z możliwych do wykonania operacji. Nasza rola polega na m.in. wybraniu plików do archiwizacji, wskazania lokalizacji docelowej czy też zabezpieczeniu kopii hasłem dostępu. Proces archiwizacji może być inicjowany ręcznie przez użytkownika lub samoczynnie o wskazanej porze.

Ocster Backup pozwala na zapisywanie zarchiwizowanych danych na dysku twardym komputera lub zewnętrznym nośniku danych. Ponadto program potrafi zabezpieczać nasze kopie zapasowe przy użyciu szyfrowania AES-256 oraz poddawać je kompresji, w celu zaoszczędzenia wolnej przestrzeni na dysku. Co istotne, narzędzie wspiera funkcje zatrzymywania i wznawiania procesu archiwizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!