r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Product Key Finder 1.5.4

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Office Product Key Finder to proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające szybkie odzyskanie klucza produktu zainstalowanego na komputerze pakietu biurowego Microsoft Office.

Galeria programu

Program pozwala na odzyskanie 25-znakowego numeru seryjnego zarówno na lokalnym komputerze, jak również innych komputerach w obrębie sieci lokalnej. Dzięki niemu uzyskamy dostęp do tzw. klucza CD wymaganego podczas instalacji wspomnianego oprogramowania, co jest szczególnie przydatne w razie jego utracenia.

Office Product Key Finder wspiera pakiet Office w wersjach 2003/2007/2010/2013 i daje możliwość zapisu odzyskanych kluczy w postaci pliku REG, TXT, CSV, XLS, MBD, HTML, XML czy pliku bazy danych SQLite.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mark7   7 #1 23.09.2017 14:25

Brak obsługi Office 2016 to zwykłe przeoczenie w opisie czy tak jest rzeczywiście?

Autor edytował komentarz w dniu: 23.09.2017 14:31
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.