Offroad Racers

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Offroad Racers to szalone wyścigi odbywające się z dala od wszelkiego rodzaju specjalnych torów, dróg, tras czy innych, celowo przygotowanych obiektów poświęconych sportom motorowym.

W Offroad Racers stajemy do współzawodnictwa z komputerowymi graczami ścigając się po zakręconych i nieprzebytych bezdrożach. Z nieprzyjaznego klimatu pustynnego przenosimy się błyskawicznie do niedostępnej i nieprzejezdnej klasycznymi pojazdami dżungli.

Do dyspozycji oddano nam 8 pojazdów przeznaczonych przede wszystkim do poruszania się w trudnym terenie. Możemy tu oprócz zmodernizowanych, zwykłych samochodów spotkać odjazdowe buggy, potężnego pickupa czy rozbudowanego do monstrualnych rozmiarów monster trucka. Każdy z nich posiada własne, indywidualne parametry oraz właściwości jezdne. Niestety nic od razu, na każdą z maszyn musimy ciężko zapracować ścigając się w kolejnych edycjach wyścigów. Samochody odkrywamy po kolei, by w efekcie końcowym cieszyć się ich kompletem. Da nam to bez wątpienia pełne spektrum możliwości wyboru odpowiedniej naszym zdaniem maszyny do przebycia konkretnej trasy

W grze mamy możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych trybów gry. Contest czyli turniej, w którym ścigamy się na wszystkich dostępnych trasach walcząc o jak najlepszą pozycję i jednocześnie aktywując trasy jedną po drugiej, Race - to klasyczne wyścigi rozbudowane o możliwość eliminacji przeciwników już w trakcie trwania rozgrywki, Elimination - walczymy podobnie jak w Race, ale musimy pamiętać, by przed checkpointem nie zajmować ostatniej pozycji oraz Time Attack, gdzie ścigamy się ze swoim najlepszym wynikiem.

Trzeba przyznać, że Offroad Racers dalekie jest od dokładnego naśladownictwa tego co może dziać się z rzeczywistym samochodem czy inną maszyną w trakcie jazdy po tak trudnym terenie. Nie mniej jednak gra oferuje sporą dawkę emocji oraz dobrej zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowość
uwaga na śmieci instalujące sę przy instalacji gry. złe sterowanie. złe zachowanie się samochodu
ocena użytkownika

jak instalujecie do odhaczcie 2 'ptaszki'. Żeby jakiegoś syfu nie zainstalować.
Potem gra - pełny ekran w jakiejś niskiej rozdzielczości
Sam wygląd gry, modele, teren - może być.
Zachowanie i sterowanie samochodu - tragedia. Dyskwalifikacja gry.
NIE polecam.

11.01.2017 18:11 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #8 14.04.2016 22:22

Chciałem pobrać tą grę i ... info " nie chciane oprogramowanie ... " więc co jest grane z tym ?

  #7 01.05.2013 13:42

Tragedia. Grywalność poniżej krytyki.

Verticoz   2 #6 11.02.2013 18:56

Czemu niby ma kupić Windę? By używać dziadowskiego systemu?

  #5 22.08.2011 11:21

Help. Nie mogę tego uruchomić. Gra zacina mi się po uruchomieniu.

  #4 30.05.2011 17:50

moim zdaniem gra jest bardzo fajna
grafika 8/10
swoboda jazdy 5/10
kontrola nad samochodem 5/10
trasy 9/10
posiada tryb time attack elimination w tym trybie chodzi o to żeby mieć jak najlepszy czas a jak będziesz daleko o checkpoint a będziesz miał 0,65 to przegrasz race oraz contest
ale można powiedzieć że każdy tryb jest taki sam

pain3hp   6 #3 28.05.2011 15:27

kupić windowsa

  #2 28.05.2011 10:04

Kurde.Próbuję odpalić na Linuxie na Wine ale przy ładowaniu wyścigu się wywala. Da się coś zrobć żeby się dało zagrać?

Willy   5 #1 27.05.2011 20:05

Fajna gierka w sam raz na deszczowy weekend:)