Offroad Racers

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Offroad Racers to szalone wyścigi odbywające się z dala od wszelkiego rodzaju specjalnych torów, dróg, tras czy innych, celowo przygotowanych obiektów poświęconych sportom motorowym.

W Offroad Racers stajemy do współzawodnictwa z komputerowymi graczami ścigając się po zakręconych i nieprzebytych bezdrożach. Z nieprzyjaznego klimatu pustynnego przenosimy się błyskawicznie do niedostępnej i nieprzejezdnej klasycznymi pojazdami dżungli.

Do dyspozycji oddano nam 8 pojazdów przeznaczonych przede wszystkim do poruszania się w trudnym terenie. Możemy tu oprócz zmodernizowanych, zwykłych samochodów spotkać odjazdowe buggy, potężnego pickupa czy rozbudowanego do monstrualnych rozmiarów monster trucka. Każdy z nich posiada własne, indywidualne parametry oraz właściwości jezdne. Niestety nic od razu, na każdą z maszyn musimy ciężko zapracować ścigając się w kolejnych edycjach wyścigów. Samochody odkrywamy po kolei, by w efekcie końcowym cieszyć się ich kompletem. Da nam to bez wątpienia pełne spektrum możliwości wyboru odpowiedniej naszym zdaniem maszyny do przebycia konkretnej trasy

W grze mamy możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych trybów gry. Contest czyli turniej, w którym ścigamy się na wszystkich dostępnych trasach walcząc o jak najlepszą pozycję i jednocześnie aktywując trasy jedną po drugiej, Race - to klasyczne wyścigi rozbudowane o możliwość eliminacji przeciwników już w trakcie trwania rozgrywki, Elimination - walczymy podobnie jak w Race, ale musimy pamiętać, by przed checkpointem nie zajmować ostatniej pozycji oraz Time Attack, gdzie ścigamy się ze swoim najlepszym wynikiem.

Trzeba przyznać, że Offroad Racers dalekie jest od dokładnego naśladownictwa tego co może dziać się z rzeczywistym samochodem czy inną maszyną w trakcie jazdy po tak trudnym terenie. Nie mniej jednak gra oferuje sporą dawkę emocji oraz dobrej zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowość
uwaga na śmieci instalujące sę przy instalacji gry. złe sterowanie. złe zachowanie się samochodu
ocena użytkownika
11.01.2017 18:11

jak instalujecie do odhaczcie 2 'ptaszki'. Żeby jakiegoś syfu nie zainstalować.
Potem gra - pełny ekran w jakiejś niskiej rozdzielczości
Sam wygląd gry, modele, teren - może być.
Zachowanie i sterowanie samochodu - tragedia. Dyskwalifikacja gry.
NIE polecam.