Omega 4.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Omega jest programem przeznaczonym w głównej mierze dla tych nauczycieli, którzy chcieliby wykorzystywać komputer na lekcjach matematyki.

Celem aplikacji jest ułatwienie i uatrakcyjnienie pracy dydaktycznej nauczyciela. Programu można używać zarówno do demonstracji, jak i ćwiczeń uczniowskich pod kierunkiem nauczyciela lub samodzielnie. Omega może być używany zarówno w szkole podstawowej jak i średniej.

Ćwiczenia jakie mogą być realizowane przy pomocy tego programu wskazują przykłady umieszczone w menu: 'demo1', 'demo2', 'ćwiczenia' i w pliku pomocy. Tematyka jaką można realizować przy pomocy tego programu to wszystkie zagadnienia dotyczące pojęcia funkcji, granicy funkcji, pochodnej, przekształceń geometrycznych, rachunku zbiorów, rachunku wektorowego czy rachunku zdań, liczb wymiernych, własności działań i ich zastosowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!