r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Omni Notes

Strona główna Android Akcesoria Notesy

Omni Notes to aplikacja służąca do tworzenia notatek, zarządzania nimi na różne sposoby i pozwalająca tworzyć listy zadań do wykonania.

Galeria programu

Miłośnicy google'owej estetyki Material Design będą zadowoleni podczas korzystania z Omni Notes. Aplikacja mocno nawiązuje bowiem od strony graficznej do zasad zaproponowanych przez Google. Aplikacja jest wygodna i intuicyjna w obsłudze, pełna jest żywych, jasnych kolorów oraz animacji, znajdziemy w niej też charakterystyczny przycisk dodawania notatek.

Program pozwala tworzyć notatki: tekstowe, check listy oraz zdjęcia. Do każdej z notatek możemy załączyć rozmaite pliki, np. dźwięki, filmy, notatki, ręcznie wykonane szkice, informacje o lokalizacji oraz materiały dostępne w usłudze Pushbullet. Notatki możemy grupować w samodzielnie stworzonych folderach i porządkować je według tagów, które również stworzymy ręcznie i wedle upodobań. Do każdej z notatek możemy ustawić przypomnienie, co przyda się np. na zakupach. Gotowe pliki możemy udostępniać, korzystając z androidowego mechanizmu dzielenia się treściami. Program jest dostępny za darmo i oferuje polskie menu, choć tutaj trzeba zaznaczyć, że nie wszystkie pozycje w menu zostały spolszczone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.