One Hand Operation + One Hand Operation + 4.3.35.0

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

One Hand Operation + to aplikacja, pozwalająca obsługiwać nawet duży smartfon gestami wykonywanymi jedną ręką, o ile jest to urządzenie Samsunga. One Hand Operation + można zainstalować jedynie na smartfonach i tabletach Samsunga z Androidem 7.0 lub nowszym.

Po skonfigurowaniu ustawień aplikacji do lewej i prawej krawędzi ekranu dodane zostaną drobne obszary aktywne, z których należy zaczynać gesty. Rozmiar, przezroczystość i czułość obszarów można dopasować do swoich preferencji. Przesuwając „uchwyt” ,wykonamy zdefiniowaną wcześniej funkcję. Gesty można wykonywać poziomo oraz po przekątnej, w górę i w dół. Aplikacja rozpoznaje też gesty długie i krótkie.

Domyślnie gest wykonuje akcję „Wstecz”, która jest najczęściej używana. Inne akcje to między innymi powrót do ekranu domowego, menu, poprzednia aplikacja, naprzód w przeglądarce, otwarcie panelu powiadomień, wyłączenie ekranu, zrzut ekranu, pływające przyciski nawigacji i tryb obsługi jedną ręką. Z czasem mogą zostać dodane kolejne akcje.

One Hand Operation + można wyłączyć w wybranych aplikacjach i grach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!