r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opadająca ściana, czyli norweska promocja Windows 8

Strona główna Aktualności

Wczorajsze tematy były ciężkawe, a dziś piątek, więc dla odprężenia proponuję film z akcji promocyjnej Windows 8 przygotowany przez norweski oddział Microsoftu. Wymagało to postawienia atrapy ściany klubu w centrum Oslo i, moim zdaniem, świetnego pomysłu.

Chodzi o to, żeby osoba, która stanie na kaflu Xbox Music, uzyskała dostęp do muzyki, ale też aby pochłonął ją tłum i dobra zabawa — w końcu muzyka jest nie tylko do słuchania. Na zbudowanej w fałszywym klubie scenie zagrał zespół Datarock, w Norwegii dobrze znany i zaliczany do nurtu New Rave (cokolwiek to znaczy :-)).

Norwedzy nagrali reakcje osób, które zaciekawione świecącym kafelkiem Xbox Music postanowiły na nim stanąć. Wtedy dopiero zaczynała się zabawa — nielimitowany dostęp do koncertu i tłum tańczący dokoła. Wszystko utrzymane jest w konwencji ukrytej kamery.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.