r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera Mini 5.1 z nowym interfejsem

Strona główna Aktualności

Opera Software wydała najnowszą wersję swojej przeglądarki internetowej dla telefonów - Operę Mini 5.1.

W wersji 5.1 wprowadzono zmiany związane z wyglądem przeglądarki. Aktualizacja zawiera nowy, dostosowany do telefonów interfejs. Umożliwia on korzystanie w tym samym czasie z wielu otwartych stron. Kolejne zalety nowego wyglądu to między innymi szybsze przewijanie stron oraz znaczna poprawa wydajności. Aktualizacja szczególnie polecana jest osobom korzystającym z telefonów o niewielkim ekranie czy z ograniczoną ilością pamięci.

Opera Mini charakteryzuje się technologią umożliwiającą kompresję danych przed przesłaniem ich do smartfona. Pozwala to na znaczne ograniczenie ilości danych do pobrania - nawet o 90%. Jest to chyba najciekawsze rozwiązanie wprowadzone przez Operę. Strona, którą chcemy odwiedzić jest najpierw kompresowana na serwerach Opery, a następnie przesyłana na urządzenie. W ten sposób zaoszczędzamy czas potrzebny na otwarcie witryny, a także pieniądze. Specjalne mechanizmy transmisji umożliwiają szybkie korzystanie z Internetu nawet jeśli lokalna sieć bezprzewodowa jest mocno przeciążona.

r   e   k   l   a   m   a

Aby zainstalować Operę Mini 5.1 wystarczy odwiedzić z poziomu telefonu komórkowego stronę internetową m.opera.com.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.