r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera za darmo!!!

Strona główna Aktualności

Od godziny 9.00 dziś do 9.00 jutro naszego czasu można otrzymać bezpłatnie licencję na przeglądarkę Opera. Jak wiadomo bezpłatna Opera wyświetla reklamy, za wersję pozbawioną reklamy trzeba zapłacić - jednak nie dziś!

Aby uzyskać bezpłatną licencję należy wysłać prostego maila na adres registerme@opera.com z prośbą o licencję (do jutra do 9 rano). Potem już będziemy mogli cieszyć się Operą bez reklam :-)

Skąd taka promocja? Z okazji rocznicy oczywiście. Niespełna tydzień temu obchodziliśmy dziesięć lat od premiery Windows 95, dziś mamy 10 rocznicę Opery! Jest to rocznica o tyle przyjemniejsza, że Opery nie wspominamy, raczej myślimy o przyszłości.

Najnowszą wersję Opery pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail


Uaktualnienie: 30.08.2005, 16:38

Jak zauważyło kilku Czytelników w komentarzach, jest szybsza metoda niż przesyłanie maila. Wystarczy pod adresem my.opera.com/community/party/reg.dml wpisać swój adres e-mail, po chwili ukaże się odpowiedni kod.


Uaktualnienie: 31.08.2005, 17:15

Możliwość bezpłatnej rejestracji została przedłużona do północy. Zostało więc jeszcze niemal 7 godzin :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.