Zakupy zrobione dzisiaj zostaną dostarczone za darmo

Zakupy zrobione dzisiaj zostaną dostarczone za darmo02.12.2014 10:32
Zakupy zrobione dzisiaj zostaną dostarczone za darmo

Jeśli planujecie w ciągu najbliższych dni przedświąteczne zakupy, to warto zrobić je dzisiaj. Wtorek 2 grudnia to Dzień Darmowej Dostawy, ponad 2,5 tysiąca sklepów bezpłatnie dostarczy zakupy.

Tegoroczny Dzień Darmowej Dostawy obchodzony jest w Polsce już po raz piąty. Zakupy, które zrobiliśmy od godziny 00:01 będą dostarczone za darmo, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Akcja trwa do końca dnia, dokładnie do godziny 23:59. Przypominamy, że darmowa dostawa dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terenie Polski.

350128584872191937

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Celem inicjatywy jest promocja handlu internetowego w Polsce i zachęcenie jak największej liczby klientów do dokonywania zakupów online. Liczba sklepów biorących udział ciągle rośnie, w 2010 roku wyniosła ona 1000, natomiast w 2013 roku było ich już 2450. W zeszłorocznej edycji najwięcej firm zgłosiło się w kategoriach: Dom i ogród (17,4%), Uroda i zdrowie (12,4%), Odzież, dodatki (12,3%), Dla dzieci (7,5%) oraz Sport (5,7%). W trakcie trwania akcji oficjalna strona dnia Darmowej Dostawy wygenerowała prawie 3 mln przejść na strony sklepów, a więc zainteresowanie jest naprawdę spore.

Pełną listę sklepów, które postanowiły wziąć udział w tegorocznym Dniu Darmowej Paczki znajdziecie pod tym adresem. Akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, z informacjami o niej możemy spotkać się w Internecie, radiu i telewizji. Dzięki temu z pewnością wpłynie ona pozytywnie na popularność zakupów internetowych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)