r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera.com w polskiej wersji językowej

Strona główna Aktualności

Pozycja przglądarek alternatywnych do Internet Explorera, zwłaszcza Mozilli oraz Opery jest coraz silniejsza, a ich twórcy stale walczą o nowych użytkowników.

Opera Software w ramach takich działań uruchomiła stronę WWW w języku polskim. Jest to trzecia wersja językowa, po japońskiej i oryginalnej, angielskiej. Nie zawiera ona jeszcze zbyt wielu informacji ale zawsze to dobry początek. Nie wiemy na razie dlaczego Opera zdecydowała się wprowadzić właśnie polską wersję językową, czy jest to wynik analizy statystyk czy też sympatii do naszego Narodu ;-), na pewno jednak posunięcie wpłynie pozytywnie na wizerunek Opery w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia www.opera.com/lang/pl, polska wersja językowa jest oczywiście również bezpośrednio dostępna ze strony głównej www.opera.com.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.