Nova Launcher w wersji 5.5: adaptacyjne ikony i wyszukiwarka w docku

Strona głównaNova Launcher w wersji 5.5: adaptacyjne ikony i wyszukiwarka w docku
22.11.2017 17:08
Nova Launcher w wersji 5.5: adaptacyjne ikony i wyszukiwarka w docku

Na kolejną większą aktualizację do Nova Launcher przyszło nam czekać trochę ponad dwa miesiące. Na początku września, ten cieszący się dużą popularnością launcher otrzymał integrację z Sesame Shortcout. Teraz, wraz z podniesieniem numerku wersji do 5.5, użytkownicy dostają adaptacyjne ikony, wyszukiwarkę Google w docku i jeszcze kilka dodatków.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Funkcja Adaptive icons (adaptacyjne ikony) wymaga Androida w wersji 5.0 lub nowszej. W celu jest aktywowania musimy przejść do Ustawienia Nova › Wygląd i styl › Adaptive icons i teraz wystarczy aktywować opcję. Pozwala ona na ustalenie spójnego kształtu ikon systemowych.

Kolejną nowością jest możliwość umieszczenia paska wyszukiwarki w docku (nad lub pod listą aplikacji), co ma naśladować styl wprowadzony w Google Pixel 2. W Nova Launcher możemy jednak spersonalizować wygląd widżetu wyszukiwarki lub nawet zastąpić pasek innym widżetem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nowa wersja przynosi jeszcze nieznacznie zmienione menu podręczne, które nawiązuje do menu z Androida 8.1. Aktualizacja wprowadza także poprawki optymalizacji i eliminuje znalezione błędy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Najnowszą wersję Nova Launcher znajdziecie oczywiście w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)