r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orange TV Go 1.1.2

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Orange TV Go jest przeznaczona dla Abonentów Orange TV. Można w niej oglądać programy telewizyjne na żywo i różne produkcje na życzenie.

Aplikacja umożliwia dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo oraz programów z ogromnego katalogu na życzenie. W bibliotece znajdują się te same stacje telewizyjne, które można oglądać w ramach abonamentu. Na ekranie głównym można zobaczyć, jakie aktualnie filmy i programy są nadawane lub wybrać coś z dostępnego katalogu.

Dostępne filmy można wypożyczać za dodatkową opłatą. W katalogu zostały podzielone według kategorii i każdy z nich ma w aplikacji swój zwiastun oraz ocenę. Filmy do obejrzenia można oznaczać „serduszkiem”.

Dostęp do aplikacji kosztuje 4,99 zł miesięcznie i jest dostępny dla klientów Pakietu Optymalnego, Bogatego i Maksymalnego. Z aplikacji można korzystać nawet na czterech urządzeniach. By się zalogować podczas pierwszego uruchomienia, trzeba podać numer abonenta, znajdujący się w umowie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Orange TV Go: wygodny dostęp do telewizji na Androidzie, iOS-ie i w przeglądarce

37
22.09.2017  •  Maciej Olanicki

Wymagania telewidzów nie ograniczają się już jedynie do liczby oferowanych programów, czy jakości, w jakiej są one odbierane. Nie mniej ważna jest ich dostępność: dlaczego użytkownik miałby rezygnować z oglądania telewizji tylko dlatego, że nie ma go akurat w domu? Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest dostępna dla abonentów Orange oparta na strumeniowaniu usługa Orange TV Go. Pozwala ona zabrać ze sobą telewizję wszędzie, gdzie będziemy mieć ze sobą smartfon, tablet czy laptop i cieszyć się z dostępu do treści i blisko 100 kanałów dostępnych w ramach Orange TV. Orange TV Go stanowi tak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.