Orfox: Tor Browser for Android fennec-52.9.0esr/torbrowser-7.5-1/orfox-1.5.4-rc-1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Orfox: Tor Browser for Android to przeglądarka internetowa na urządzenia z systemem Android, której zaletą jest maksymalna ochrona prywatności użytkownika. Aplikacja łączy się bowiem z siecią Tor, co ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas przeglądania zasobów sieci.

Aby Orfox połączył się z siecią Tor, potrzebuje asysty kolejnej aplikacji na smartfonie, czyli Orbot. Warto też pamiętać, że Orfox jest obecnie w wersji testowej. Przygotowano go w oparciu o kod źródłowy Firefoxa i przeglądarki Tor Browser. Orfox to jej wersja uszyta z myślą o system Android, wyposażona w takie modyfikacje, które pozwoliły dostosować ją do google'owej polityki prywatności związanej z urządzeniami spod znaku zielonego robota.

Aplikacja wygląda łudząco podobnie do Firefoxa na Androida od Mozilli. Wyróżniają ją zastosowane nieco ciemniejsze kolory. Orfox ma też domyślnie włączone na stałe komponenty: No Script oraz Always On https. Oba mają dodatkowo chronić prywatność użytkownika. Poza tym w aplikacji znajdziemy opcje bardzo typowe dla mobilnego Firefoxa. Menu startowe oferuje widok ostatnio otwartych kart, historii przeglądanych stron, najczęściej odwiedzanych stron, zakładek oraz artykułów zapisanych do lektury na później.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
anonymous pl   1 #1 18.12.2016 21:22

Wyśmienita przeglądarka na system Android w wersji 6.0.1 Totalnie absolutnie chroni prywatność oraz totalnie absolutnie chroni przed inwigilacją przez Google ,Facebooka,Twittera i tym podobne szachrajstwo chłam oraz TOTALNIE ABSOLUTNIE CHRONI także od : -NSA i inwigilatora od NSA czyli XkeyScore , -GCHCQ Collaboration ,-FBI ,-CIA , i innych szpiegowsko inwigilacyjno wywiadowczych organizacji .Przeglądarka ta jest wyśmienicie szybka ,wyśmienicie wydajna a co najważniejsze z najważniejszych przeglądarka ta jest TOTALNIE BEZPIECZNA. Do przeglądarki można doinstalować wiele bardzo ciekawych rozszerzeń zwiększającyh anonimowość w sieci oraz zwiększających ochronę przed inwigilacją i śledzeniem. Tą wyśmienitą przeglądarkę warto używać w celu ochrony przed :- globalną inwigilacją przez szpecsłużby krajowe i międzynarodowe ,śledzeniem przez syfy i chłamy takie jak między innymi Google ,Facebook ,Twitter i setki milionów innych ,- szpiegowaniem przez Miliardy internetowych szpiegów. Najszczerzej polecam pobrać oraz zainstalować i co najważniejsze używać tą wyśmienitą wyjątkową przeglądarkę od Tor Project.