Origin Origin 10.5.93

Strona główna Mac Dom Inne programy dla domu
Pobierz program

Origin to platforma internetowa dla graczy do zarządzania grami firmy Electronic Arts. Umożliwia kupowanie i pobieranie wielu tytułów przez Internet. Użytkownik może również uzyskać dostęp do pozycji udostępnianych bezpłatnie na pewien okres lub do wersji demonstracyjnych.

Korzystanie z platformy możliwe jest po uprzedniej bezpłatnej rejestracji. Gry zakupione wcześniej w wersjach pudełkowych można dodawać do swojego konta - wystarczy jedynie wpisać kod produktu.

W sklepie Origin znajdziemy większość gier z katalogu EA, w tym te najbardziej popularne. Zaletą platformy jest możliwość kupowania gier w obniżonych cenach w stosunku do "pudełkowych" odpowiedników. Za pomocą aplikacji można również rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi przez wbudowany chat czy dołączać do gier użytkowników, których dodaliśmy do naszej listy znajomych. Origin informuje użytkownika o ekskluzywnych dodatkach oraz promocjach. Inną ciekawą opcją jest to, że po zalogowaniu się na dowolnym urządzeniu, gra zostanie wznowiona dokładnie w tym momencie, w którym zakończyliśmy rozgrywkę poprzednim razem.

Origin oferuje również szczególną opcję - Gwarancja zadowolenia z gry. Jeśli graczowi nie spodoba się zakupiony przez niego tytuł, może grę zwrócić ciągu 24 godzin od pierwszego uruchomieniay, siedmiu dni od daty zakupu lub siedmiu dni od daty premiery w przypadku zakupu w przedsprzedaży.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nawet jeśli jakieś są, to i tak nie działają
Ciągłe aktualizacje, platforma nie działa
ocena użytkownika
23.02.2020 17:00 • Recenzja do wersji 10.5.64

Mimo aktualizacji origin nie można włączyć gry, ani nawet samej platformy. Pokazuje się jedynie informacja że wymagana jest aktualizacja, a kiedy się ją zaktualizuje ponownie pokazuje się ta sama informacja i tak w kółko bez żadnego efektu. Największym minusem jest to że gra nie działa bez tej platformy. Widzę same ograniczenia i żadnych plusów, ponieważ platforma zwyczajnie nie działa, co nie pozwala na korzystanie z gry. Zwyczajne oszukiwanie konsumentów. Naciągane na kasę...