Outlook Google Calendar Sync Outlook Google Calendar Sync 2.7.0 Beta

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outlook Google Calendar Sync to dostępne bezpłatnie narzędzie przeznaczone do synchronizacji danych pomiędzy Kalendarzem Google a kalendarzem wbudowanym w kliencie poczty e-mail Microsoft Outlook.

Umożliwia ono przeprowadzanie synchronizacji takich danych jak wydarzenia, przypomnienia, lokalizacje, uczestników itp. w następujących kierunkach: Outlook -> Google, Outlook <- Google oraz Outlook <-> Google. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie wersje klienta Outlook (od 2003 do 2016), pozwalając przy tym na definiowanie częstotliwości automatycznych synchronizacji oraz synchronizacji push. Podczas działania Outlook Google Calendar Sync dostępny może być z poziomu zasobnika systemowego, skąd informował będzie dyskretnie o procesie transferu danych.

Outlook Google Calendar Sync udostępniony został w dwóch edycjach - standardowej (instalacyjnej) oraz przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!