r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Overpainted

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezależni twórcy gier mają wolność twórczą, z której bardzo chętnie korzystają. Mogą kombinować z ciekawymi pomysłami, czasem wielce uatrakcyjniając nieco skostniałe już gatunki. Bezpłatny projekt Overpainted to w gruncie rzeczy platformówka, jednak prezentująca interesujące podejście do nurtu. Świat bowiem pozostaje tutaj nieodkryty do czasu, aż go sobie nie pomalujemy. Rozchlapywanie farby to podstawa rozgrywki.

Galeria programu

Zabawę podzielono na etapy o rosnącym stopniu trudności, z których należy się teleportować z użyciem specjalnego portalu. Ten aktywuje nam się wyłącznie po zlikwidowaniu wszystkich przeciwników przechadzających się po danym poziomie. Wcielamy się w walecznego piksela, który zabarwia powierzchnie przy styku z nimi. W ten sposób wymalowujemy sobie obraz wyzwania. Na szczęście nie ma tu limitu żyć.

Pierwsze zadanie więc to rozeznanie się w aktualnej sytuacji, z nastawieniem na wykrycie zabójczych kolców. Potem należy przygotować sobie ścieżkę działania, by wiedzieć, jak trafić do wyjścia. Im dalej, tym trudniej. Gracz napotyka wirujące ostrza, strzelające obiekty, a nawet zdarzą mu się potyczki z bossami. Rozgrywka jest wymagająca, bo trafienie restartuje poziom, pozostawiając tylko farbę na ścianach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.