Oxynger KeyShield Oxynger KeyShield 2.0.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oxynger KeyShield to wyświetlana na ekranie komputera, wirtualna klawiatura, której zadaniem jest ochrona użytkownika przed szkodnikami wykradającymi różnego typu dane wpisywane na klawiaturze. Ponadto narzędzie uniemożliwia także przechwytywanie informacji poprzez rejestrowanie obrazu z ekranu komputera.

Program stanowi bardzo dobrą linię ochrony przez szkodliwym oprogramowaniem, którego celem jest wykradanie danych wpisywanych przez użytkownika na klawiaturze. Pozwala on bezpiecznie logować się do serwisów społecznościowych czy wykonywać transakcje bankowe online bez obawy, że jakiś szkodnik przechwyci nasze prywatne dane.

Oxynger KeyShield udostępniany jest w formie instalacyjnej i przenośnej (tzw. portable). O ile pierwsza z nich doskonale sprawdza się na domowych komputerach to druga z pewnością okaże się przydatna np. podczas korzystania z publicznych komputerów w szkołach itp. Z powodzeniem umieścimy ją na przenośnym magazynie danych USB i uruchomimy na dowolnym komputerze bez konieczności instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!