PCmover Express

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PCmover to niewielka aplikacja, dzięki której możemy szybko przenieść dane z jednego komputera na drugi. Możliwość wykonania tej operacji docenią przede wszystkim użytkownicy, którzy zdecydowali się na zaktualizowanie systemu na którymś z urządzeń, lub kupili nowy sprzęt.

Choć aplikacja nie jest dostępna w języku polskim, jej obsługa nie przysparza trudności. Użytkownik musi zainstalować ją na dwóch komputerach: źródłowym, a także docelowym. Następnie należy ją na obu uruchomić i wybrać stosowne opcje i sposób połączenia. Program umożliwia korzystanie z połączeń Wi-Fi, kablowego LAN, a także bezpośredniego połączenia między dwoma komputerami za pomocą ethernet i USB. Po skonfigurowaniu łączności aplikacja wymienia wszystkie niezbędne do analizy dane.

Po tej operacji możliwe jest wybranie opcji domyślnych, lub dokładne skonfigurowanie kopii: wybierać możemy konta do przeniesienia, a także całe dyski. W razie potrzeby możliwe jest ustawienie wykluczeń poszczególnych plików i folderów. Jeżeli użytkownik na komputerze źródłowym korzystał z OneDrive, aplikacja zasugeruje przeniesienie plików znajdujących się w chmurze do nowej lokalizacji. Po wybraniu wszystkich opcji rozpocznie się automatyczny transfer danych do nowego komputera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PCmover Express za darmo: Microsoft ułatwia przesiadkę na nowy system

12
02.09.2015  •  Łukasz Tkacz

W nieco ponad miesiąc po premierze Windows 10 jego udział na rynku jest już znaczny – przynajmniej w niektórych rejonach świata. Microsoft dzięki darmowej aktualizacji zyskał wielu zainteresowanych. Teraz postanowił dodatkowo uprościć proces migracji, wspólnie z firmą Laplink zaoferował oprogramowanie do przenoszenia danych. Na mocy współpracy użytkownicy zainteresowani przeniesieniem danych na nowe urządzenia mogą przez ograniczony czas korzystać bezpłatnie z aplikacji PCmover Express. To niewielkie narzędzie, dzięki któremu możemy szybko przenieść różne dane z jednego komputera na drugi.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza