PDF reDirect 2.5.2 Free

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF reDirect jest bezpłatną odmianą narzędzia, które pozwala na łatwe i szybkie generowanie dokumentów PDF z poziomu dowolnej aplikacji, posiadającej funkcję wydruku.

Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych rozwiązań, także PDF reDirect funkcjonuje w systemie jako wirtualna drukarka, dzięki której możemy tworzyć pliki PDF przy użyciu takich programów jak przeglądarki internetowe, klienty poczty mailowej, edytory tekstu i wiele innych. Wśród funkcji oferowanych przez PDF reDirect znaleźć można m.in. możliwość zabezpieczenia dokumentów PDF hasłem, wyboru jakości generowanego pliku, modelu kolorów i rotacji. Dodatkowo możemy także ustalić tryb wyświetlania oraz stronę, która wyświetlana będzie jako pierwsza po otworzeniu dokumentu.

PDF reDirect nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, jednak przejrzysty interfejs i funkcja podglądu efektu pracy w czasie rzeczywistym sprawiają, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #6 26.10.2017 14:30

Używam od dłuższego czasu i służy znakomicie. Jedna uwaga, może banalna - nie sklei dokumentów zahasłowanych. Jeśli chcemy połączyć kilka dokumentów z hasłem, najpierw musimy zdjąć hasło. Inaczej zgłosi błąd.

darek719   42 #5 28.10.2015 20:44

interfejs do mnie nie przemawia... ale da się używać :p

jedzenie   1 #4 21.09.2015 14:42

Aktualizacja:... programik, prosty i dobry - robi swoje a to najważniejsze

Autor edytował komentarz.
  #3 08.12.2010 15:27

Progrmika genialny - nie ma zbytnio bajerów, ale czego chcieć po Freeware. Polacam.

saper1972   3 #2 08.12.2010 13:39

No to jak w tym cudzie ustawić opcje ,żeby powiedzmy kiedy "drukuję "stronkę dobrychprogramów,końcowy plik zawierał ,grafikę ,tła,linki itd. ? bezpłatny dodatek do Firefoxa PdfIt nie ma z tym problemów ten "drukuje" sam tekst

  #1 06.12.2010 06:41

Rewelacyjny! Od paru dni szukam freeware-a, który pozwoli mi zmontować kilka plików kontrolując jednocześnie ich układ. PDF Creator niestety obraca strony jak chce, rysunki z autocada zawsze ustawia pionowo nawet jak są landscape i do tego wiesza się przy dołączaniu obrazków. A ReDirect ma to wszystko dopracowane. Plik z worda, cada i picassa zespawał bez problemu. Każdy niezależnie można obrócić co 90st przed połączeniem i widać to na podglądzie. Dołączanego pliku pdf już skorygować się nie da, ale można go druknąć z Acrobata i wtedy zmienić.
A wszystko free of charge ! 6+ dla autorów!
A Bulzip, PDF Creator, Foxit Editor, Jaws Editor, PrimoPDF ... do okrągłego segregatora.
Jest już aktualizacja programu v2.5.2. - Check for Updates