PDFMate Free PDF Merger 1.09

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDFMate Free PDF Merger to darmowe i wygodne w użyciu narzędzie do scalania różnego rodzaju grafiki oraz dokumentów PDF do postaci pojedynczego pliku PDF. Z jego pomocą sprawnie uporządkujemy np. notatki z wykładów, sprawozdania i zdjęcia z konferencji itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, wyposażona została w przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny oraz charakteryzuje się dużą szybkością działania. Jej obsługa ogranicza się jedynie do wczytania na listę wszystkich plików, które scalić chcemy do postaci pliku PDF i konfiguracji wyjściowego dokumentu. PDFMate Free PDF Merger wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która dodatkowo usprawnia pracę z większymi ilościami plików, rozmieszonych w różnych lokalizacjach.

Narzędzie pozwala użytkownikowi tworzyć dokumenty PDF z plików w formatach BMP, JPG, PNG, TIF, a także PDF. W przypadku tego ostatniego wskazać możemy dla każdego z plików zakres stron, które uwzględniane będą w wyjściowym dokumencie. PDFMate Free PDF Merger daje możliwość wyboru formatu finalnego dokumentu (A3, A4 lub A4), ilości stron na arkusz (1 na 1, 2 na 1 oraz 4 na 1), a także orientacji (automatyczna, pozioma i pionowa).

Dodatkowo użytkownik posiada możliwość zabezpieczania stworzonych dokumentów. Aplikacja pozwala ustawiać hasło dostępu (otwierania) oraz hasło uprawnień do edycji, kopiowania i drukowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 03.04.2016 09:56

Bardzo dobry program zdecydowanie polecem i do tego jeszcze za darmo ktos zrobił kawał dobrej roboty.

  #7 11.12.2014 23:59

podczas pobierania przez asystenta pobierania w dość brzydki sposób narzuca się pobranie i zainstalowanie dodatku omiga plus, który zaś w dość u***rdliwy sposób ingeruje w przeglądarki. co to za asystent pobierania... dobreprogramy straciły w moich oczach

  #6 16.06.2014 08:43

nie daje rady, GIOS lepszy, choć też bez wad

  #5 12.11.2013 11:38

@miechu: jak wyjebac ta wtyczke?

miechu   1 #4 09.04.2013 08:02

Aplikacja bardzo fajna ale gdy się przeoczy jeden z ekranów instalacji, dorzuca bardzo nieprzyjemną wtyczkę do przeglądarek, której bezpieczeństwo jest mocno wątpliwe. Dawno się na to nie złapałem, więc uczulam :P poza tym gdzieś przy innym programie widziałem stosowną informację w opisie programu.

  #3 02.03.2013 10:50

800 plików jpg do pdf w formacie A4 zajęło mu mniej niż 2 minuty, zwykła drukarka pdf i word robią to godzinami (o ile w ogóle dają radę). niezły programik

oloszy   3 #2 28.06.2012 23:06

droga Redakcjo - bardzo proszę o dodanie do DP programu Blueberry PDF Form Filler - to jest moje programowe odkrycie roku. Moje. Tylko moje i niech wszyscy to sobie zapamiętają, że to moje jest... it's my precious... ha he.

A tak na serio, to ten Blueberry PDF Form Filler jest wyczes. Polecam go i spodoba się Wam. No i to ja go odkryłem.

  #1 28.06.2012 17:03

Używam programu GIOS PDF Splitter and Merger do łączenia plików pdf, ale teraz chyba będę używał PDFMate Free PDF Merger.
Oba programy są równie dobre ale PDFMate Free PDF Merger ma chyba bardziej przyjazny interfejs. Polecam