PDFMate Free PDF Merger PDFMate Free PDF Merger 1.9.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDFMate Free PDF Merger to darmowe i wygodne w użyciu narzędzie do scalania różnego rodzaju grafiki oraz dokumentów PDF do postaci pojedynczego pliku PDF. Z jego pomocą sprawnie uporządkujemy np. notatki z wykładów, sprawozdania i zdjęcia z konferencji itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, wyposażona została w przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny oraz charakteryzuje się dużą szybkością działania. Jej obsługa ogranicza się jedynie do wczytania na listę wszystkich plików, które scalić chcemy do postaci pliku PDF i konfiguracji wyjściowego dokumentu. PDFMate Free PDF Merger wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która dodatkowo usprawnia pracę z większymi ilościami plików, rozmieszonych w różnych lokalizacjach.

Narzędzie pozwala użytkownikowi tworzyć dokumenty PDF z plików w formatach BMP, JPG, PNG, TIF, a także PDF. W przypadku tego ostatniego wskazać możemy dla każdego z plików zakres stron, które uwzględniane będą w wyjściowym dokumencie. PDFMate Free PDF Merger daje możliwość wyboru formatu finalnego dokumentu (A3, A4 lub A4), ilości stron na arkusz (1 na 1, 2 na 1 oraz 4 na 1), a także orientacji (automatyczna, pozioma i pionowa).

Dodatkowo użytkownik posiada możliwość zabezpieczania stworzonych dokumentów. Aplikacja pozwala ustawiać hasło dostępu (otwierania) oraz hasło uprawnień do edycji, kopiowania i drukowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!