PDFill PDF Tools Free 14.0 Build 2

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDFill PDF Tools Free to bezpłatne (również do celów komercyjnych) narzędzie, umożliwiające wykonywanie wielu operacji na dokumentach w formacie PDF. Z jego pomocą m.in. połączymy wiele plików PDF w jeden, usuniemy wybrane strony, zaszyfrujemy i odszyfrujemy dokumenty, dodamy stopki, nagłówki oraz znaki wodne.

Program wyposażony został w bardzo prosty, wręcz ascetyczny interfejs graficzny. W oknie głównym programu znajdziemy kilkanaście przycisków, które po kliknięciu uruchamiają narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie poszczególnych operacji. Poza najczęściej spotykanymi funkcjami do łączenia wielu plików PDF, usuwania zbędnych stron itp. PDFill PDF Tools Free daje również możliwość szyfrowania dokumentów kluczami 40- lub 128-bitowymi (blokowanie możliwości otworzenia, zmiany zawartości, drukowania itd.), zmiany orientacji poszczególnych stron, dodawania stopki i nagłówka, nakładania znaków wodnych (zarówno w postaci tekstowej, jak również graficznej) i wielu innych.

Wśród kolejnych opcji oferowanych przez PDFill PDF Tools Free wymienić należy narzędzie pozwalające wygodnie tworzyć dokumenty PDF z plików graficznych (BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF i WMF), a także wyodrębniać do nich wybrane strony, konwertować pliki PS (PostScript) do formatu PDF oraz przechwytywać obrazy pochodzące ze skanera, kamerki internetowej i zapisywać je jako grafikę lub dokumenty PDF.

Wraz z narzędziem w systemie instalowana jest tzw. wirtualna drukarka, pozwalająca tworzyć pliki PDF z poziomu dowolnego programu, umożliwiającego wydruk, a także aplikacja PDFill PDF Editor w wersji testowej, pozwalająca edytować istniejące już dokumenty.

Uwaga!

  • Do poprawnej pracy programu wymagany jest GhostScript. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w kreatorze instalacji komponent ten zostanie automatycznie pobrany z Internetu i zainstalowany w systemie.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpłatny, prosty w użyciu, spora liczba możliwości, automatyczne ujednolicenie rozmiarów stron przy scalaniu
brak możliwości łączenia plików w wielu formatach (w tym PDF) do pojedynczego dokumentu PDF w jednym oknie, niepamiętanie wprowadzonych ustawień
ocena użytkownika

PDFill to dobry, bezpłatny program do przeprowadzania różnych operacji na plikach PDF na systemie Windows. Najbardziej godne uwagi są opcje związane z łączeniem wielu plików PDF do jednego oraz konwertowanie plików graficznych na format PDF. Co ważne, w przypadku scalania wielu dokumentów, program ujednolica rozmiary poszczególnych stron. Brakuje jedynie opcji łączenia zarówno plików PDF jak i plików graficznych w jednym oknie -
poszczególne operacje są od siebie oddzielone. Program ponadto nie zapamiętuje ostatnio wprowadzonych ustawień i przy każdej kolejnej operacji, musimy dostosowywać opcje do naszych potrzeb po raz kolejny. PDFill można jednak polecić ze względu na swą prostotę i dobre efekty jego działań. Nierozbudowany interfejs gwarantuje, że raczej każdy się w nim bez problemu odnajdzie.

22.05.2017 17:33 | Recenzja do wersji 13.0 Build 4

Komentarze

0 nowych
  #32 14.09.2018 18:10

Najlepszy program do pdf jaki znam. Po kilku miesiącach stosowania bezpłatnej wersji wpłaciłem 20 USD i mam pełną wersje. Jest ekstra. Można ponumerować strony, usunąć odpowiednią itd. I wszystko wykonać w nie więcej niz 5 minut jak się ma wprawę.
Jak mam cosik do napisania (około 120 stron) to na pdf z ponumerowaniem przeznaczam około 10 minut i już wszystko gotowe. Żaden inny program tego nie wykonuje. POLECAM

  #31 12.10.2016 14:47

Używałam ten program w Win7 ale coś przestało działać w Win 10, więc odinstalowałam. Niestety nie mogę zainstalować nowej wersji, bo Norton Security usuwa go, jako niebezpieczny. Na stronie Softonic jest ostrzeżenie, że program może zawierać złośliwe oprogramowanie i że instalowanie na własne ryzyko. Nie wiem czy ryzykować i czy w ogóle udałoby się zainstalować ze względu na blokadę Nortona.

  #30 07.06.2016 22:35

dostępna jest już wersja: 12.0 Build 6

  #29 20.03.2015 13:28

Bardzo dobry program! Może interfejs niezbyt przyjazny, ale robi to co ma robić.

W Windows 7 nie da się "wydrukować" poprawnie np. skanu dokumentu (systemowy aplet drukowania ustawia kartkę horyzontalnie i nie ma możliwości manipulacji). Ten program rozwiązał problem. No i tworzy małe pliki (np. JPGtoPDF "nadmuchiwał" je niepotrzebnie). Gorąco polecam!

MusicInMe   1 #28 23.01.2015 21:49

@magda88769 @AdamsMCE @pikatfu @Padre_peper - naprawdę brak słów, polecam wybrać się do szkoły i dokończyć edukację.

  #27 21.01.2015 15:15

nie polecam !!!!

  #26 30.12.2014 19:17

Szajs po angielsku, trzeba zapłacić żeby działał.
NIE POLECAM! Straciłem tylko kupę nerwów i czasu żeby się o tym przekonać

PIENA   3 #25 20.05.2014 20:01

Ze strony producenta można ściągnąć oddzielnie PDfill Wirter oraz PDfill Tools bez PDfill Editor.

  #24 25.03.2014 16:57

ŻAL. program wstawia znaki wodne, na co mi taki program.

Sanjuro   1 #23 16.01.2014 12:07

@Padre_peper (niezalogowany): Kurw... Ludzie wypier... do szkoły się uczyć czytać ze zrozumieniem, bo mnie szlag trafia jak jeden imbecyl z drugim będzie pisał, że program jest płatny!!! Przeczytajcie jaki jest program opisany?! "PDFILL PDF TOOLS"!!! Z programem instaluje się jeszcze dodatkowo "PDFill PDF Editor" - ten jest już płatny!!! Ale nadal możecie bezpłatnie używać Tools oraz Drukarki PDF/grafika (te nie generują znaków wodnych)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor edytował komentarz.
  #22 13.11.2013 11:25

@Levyui (niezalogowany): sam jesteś kupa :) Zainstalowałeś dodatkowo edytor a on już nie jest bezpłatny. Program PDFill PDF Tools Free jest bardzo dobry. korzystam z niego od lat. Teraz zmieniłem komputer i właśnie ściągam bo to jedno z podstawowych narzędzi.

Komentarze do poprzednich wersji

  #21 22.06.2013 23:38

Ta akurat, bezpłatne. Bez 19.99$ wali przez srodek niebieski nap[is na pół strony

  #20 03.04.2013 10:52

Jeden z lepszych programów w swojej kategorii... Dzięki niemu wreszcie zamiast pięćdziesięciu stron zeskanowanych w osobnych plikach JPG mam jedną "książkę" w jednym pliku PDF. Zresztą program ten ma dużo więcej przydatnych funkcji niż tylko łączenie... Ale o tym poczytajcie sobie tutaj: http://www.coreblog.pl/pdfill-pdf-tools-%E2%80%93-kombajn-pdfow/ bo nie będę się powielał tym, co można znaleźć na internecie.

DanKar REDAKCJA  16 #19 25.03.2013 13:39

@Levyui: Mówisz o PDFill PDF Tools czy o instalowanym jako dodatek edytorze PDFill PDF Editor? Pierwszy z nich jest bezpłatny i nie dodaje żadnych znaków wodnych do zapisywanych dokumentów. Drugi już tak, to wersja testowa.

  #18 24.03.2013 11:24

Ten program to kupa ;/ Jak tworze pilik pdf to ok, program robi to co chce ale dowala mi dodatkowo oczojebny znak wodny z nazwa tego programu, nie poelcam

  #17 22.03.2013 11:28

program nie jest zadnym darmowym edytorem mf, wiec do ludzi z dobreprogramy sprawdzajcie gdzie umieszczacie programy w jakich katalgoach, to jest zwyly sharware

mf

Sanjuro   1 #16 12.02.2013 16:54

Do wszystkich analfabetów piszących swoje wypociny w komentarzach. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem!!! PDF Tools (podstawowa manipulacja plikami PDF) oraz PDF/Image Writer (drukarka PDF/obrazek) są DARMOWE!!! Natomiast nie PDF Editor - to już jest program płatny!!! Wszystko się instaluje z jednego pakietu instalacyjnego. Ale tylko 2 z 3 programów są darmowe!!!

Ja osobiście go POLECAM jak najbardziej. Znam go już chyba od 7 albo 8 wersji i sobie bardzo chwalę.

Najnowsza wersja 11 nie będzie potrzebowała już Javy (alleluja), ale na chwilę obecną autor ma kłopoty ze stroną kodową (wina MS, że tyle bzdur popełnił w funkcjach łańcuchowych, przez co nie można w łatwy sposób napisać softu działającego bez względu na język jaki jest ustawiony w systemie) :/

@o4o4: zgadza się, czasami dla żartów, ku ogólnemu zgorszeniu korzystam z takowej nazwy dla tego programu :P

  #15 09.01.2013 23:09

Najlepszy program! Szybki, łatwy w obsłudze (a pisze to dziewczyna kompletnie nie znająca się na komputerach :D). Potrzebowałam połączyć 2 pliki pdf w jedno i raz dwa mi zrobiło :)

  #14 25.10.2012 19:07

Nie wiem, ktora wersja nie ma znakow wodnych, ale najonowsza, ktyora tu sciagnalem, strzela wielki, niebieski tekst na ukos przez cala strone. Zdecydowanie nie polecam.

Wujek Fido   3 #13 30.07.2012 18:27

Zamieniłem PDFCreator'a w roli systemowej drukarki PDF'ów na PDFFill'a jakieś pół roku temu i na razie nie żałuję. Ten pierwszy zrobił się troche namolny...