PDFill PDF Tools Free 14.0 Build 2

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDFill PDF Tools Free to bezpłatne (również do celów komercyjnych) narzędzie, umożliwiające wykonywanie wielu operacji na dokumentach w formacie PDF. Z jego pomocą m.in. połączymy wiele plików PDF w jeden, usuniemy wybrane strony, zaszyfrujemy i odszyfrujemy dokumenty, dodamy stopki, nagłówki oraz znaki wodne.

Program wyposażony został w bardzo prosty, wręcz ascetyczny interfejs graficzny. W oknie głównym programu znajdziemy kilkanaście przycisków, które po kliknięciu uruchamiają narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie poszczególnych operacji. Poza najczęściej spotykanymi funkcjami do łączenia wielu plików PDF, usuwania zbędnych stron itp. PDFill PDF Tools Free daje również możliwość szyfrowania dokumentów kluczami 40- lub 128-bitowymi (blokowanie możliwości otworzenia, zmiany zawartości, drukowania itd.), zmiany orientacji poszczególnych stron, dodawania stopki i nagłówka, nakładania znaków wodnych (zarówno w postaci tekstowej, jak również graficznej) i wielu innych.

Wśród kolejnych opcji oferowanych przez PDFill PDF Tools Free wymienić należy narzędzie pozwalające wygodnie tworzyć dokumenty PDF z plików graficznych (BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF i WMF), a także wyodrębniać do nich wybrane strony, konwertować pliki PS (PostScript) do formatu PDF oraz przechwytywać obrazy pochodzące ze skanera, kamerki internetowej i zapisywać je jako grafikę lub dokumenty PDF.

Wraz z narzędziem w systemie instalowana jest tzw. wirtualna drukarka, pozwalająca tworzyć pliki PDF z poziomu dowolnego programu, umożliwiającego wydruk, a także aplikacja PDFill PDF Editor w wersji testowej, pozwalająca edytować istniejące już dokumenty.

Uwaga!

  • Do poprawnej pracy programu wymagany jest GhostScript. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w kreatorze instalacji komponent ten zostanie automatycznie pobrany z Internetu i zainstalowany w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpłatny, prosty w użyciu, spora liczba możliwości, automatyczne ujednolicenie rozmiarów stron przy scalaniu
brak możliwości łączenia plików w wielu formatach (w tym PDF) do pojedynczego dokumentu PDF w jednym oknie, niepamiętanie wprowadzonych ustawień
ocena użytkownika
22.05.2017 17:33 • Recenzja do wersji 13.0 Build 4

PDFill to dobry, bezpłatny program do przeprowadzania różnych operacji na plikach PDF na systemie Windows. Najbardziej godne uwagi są opcje związane z łączeniem wielu plików PDF do jednego oraz konwertowanie plików graficznych na format PDF. Co ważne, w przypadku scalania wielu dokumentów, program ujednolica rozmiary poszczególnych stron. Brakuje jedynie opcji łączenia zarówno plików PDF jak i plików graficznych w jednym oknie -
poszczególne operacje są od siebie oddzielone. Program ponadto nie zapamiętuje ostatnio wprowadzonych ustawień i przy każdej kolejnej operacji, musimy dostosowywać opcje do naszych potrzeb po raz kolejny. PDFill można jednak polecić ze względu na swą prostotę i dobre efekty jego działań. Nierozbudowany interfejs gwarantuje, że raczej każdy się w nim bez problemu odnajdzie.