PECompact 3.02.2

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PECompact to zaawansowane narzędzie do kompresji danych stworzone z myślą o programistach i dostawcach oprogramowania. Umożliwia ono kompresowanie modułów wykonywalnych (pliki EXE, biblioteki DLL itp.), a jego funkcjonalność doceniona została już przez wielu producentów oprogramowania na całym świecie.

PECompact działa na podobnej zasadzie co inne rozwiązania tego typu - narzędzie kompresuje dane (w tym przypadku pliki wykonywalne) zmniejszając tym samym ich rozmiar oraz ułatwiając dystrybucję spakowanych w ten sposób aplikacji. Zgodnie z zapewnieniami twórców, narzędzie oferuje wysoki poziom kompresji, niespotykany w tradycyjnych kompresorach danych i co istotne, dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych algorytmów potrafi również bardzo szybko dekompresować spakowane wcześniej archiwa. Stopień sprężenia w zależności od typu danych wynosić może od 70 do 80%.

Narzędzie dostępne jest dla wszystkich wersji systemu Windows - począwszy od edycji 95, aż po najnowsze edycje. Jego obsługa, pomimo dużej ilości opcji konfiguracyjnych nie należy do zbyt skomplikowanych i nie powinni z nią mieć problemów nawet mniej doświadczeni użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!