r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[PGA 2014] Pokaz najnowszego Wiedźmina i wieczorny koncert

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Na Poznań Game Arena nie mogło zabraknąć polskiego hitu eksportowego Wiedźmin 3: Dziki gon. Na dzisiejszy wieczór CDP.PL zaplanowało nie lada atrakcję dla odwiedzających.

Wszystko rozpocznie się o 18:30 od koncertu zespołu Percival, którego muzyka została wykorzystana w zwiastunie przygotowanym na targi E3 2014 pod tytułem „Miecz Przeznaczenia” oraz w pełnej grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Następnie przypomniany zostanie zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pod tytułem „Zabijając Potwory”, który stanowił będzie wstęp do pierwszego, około czterdziestominutowego, pokazu gry w polskiej wersji językowej! Po jego zakończeniu fani będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania od przedstawicieli developera w trakcie sesji Q&A. Kolejnym punktem programu będzie prezentacja The Witcher Battle Arena, czyli gry MOBA w świecie Wiedźmina z komentarzem.

r   e   k   l   a   m   a

Do wieczornej imprezy na stoisku CDP.PL można oglądać kompletną wersję limitowanej wersji gry (w szklanej gablocie) oraz zabawić się w układanie puzzli z Geraltem w roli głównej.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.